JSOFT
Avcılar, İstanbul
+90 541 367 3847
Pazartesi- Cuma 09.00 - 18.00

25 YILDIR KESİNTİSİZ HİZMET!

ŞEHİRLERARASI AMBAR EVDEN EVE ASKILI TAŞIMA

İSTANBUL TURKSEVEN NAKLİYAT @ YURTİÇİ YÜK-EŞYA NAKLİYE AMBAR

Sitemize Hoşgeldiniz.

Türkseven Nakliyat Ambar hizmeti ile Türkiye’nin tüm bölgelerine parça yük, parsiyel taşımacılık konusunda güven veren ambar firmasıdır. Ayrıca Türkseven Nakliyat firmamız her türlü yurt içi ve şehirlerarası taşımayı kaliteli ekipman ve personel ile en güvenilir şekilde taşımaktadır. Nakliyat gibi işlerinizi eşyalar gibi akla gelebilecek her alana taşınırken en uygun fiyat ile taşımacılık yapan ayrıca aranan nitelik öncelikli olarak taşınacak alan ne olursa olsun, eşyaların taşındığı sırada zarar görmesini önlerken, olabilecek sorunlara karşı müşterilerini güvence altına almayı vazife edinmiş bir ambar firmasıdır. Şehirde olduğu gibi şehir dışında da şehir içi taşımacılık deneyimlenebilir ve mesafe ne kadar uzun olursa malların taşınması da o kadar uzun olur. Ambar ve nakliye’ye ek olarak, yükünüzü sahip bir şehirden başka bir şehire mal göndermek mümkündür. Tüm bu durumlarda, güvenle mal taşıyabilecek güvenilir ve ekonomik bir şirketiz.

JSOFT

ÖZMAL ARAÇ FİLOSU

25 adet 2009 ile 2018 model özmal cekiçilerimiz ve kayar perdeli düz tenteli dorselerimiz mevcuttur. Ayrıca bünyemizde kiralık araçlarda yetki belgemize kayıtlıdır.

YETKİ BELGELERİMİZ

Ulaştırma bakanlığı tarafından bellı kapasite ve belli sureler kapsamında dahilinde verilen C2 Yetki Belgesi (Uluslararası ve Yurtiçi Eşya Taşımacılığı)Sahibiz.

ÜYELİKLERİMİZ

Firmamız İTO (İstanbul Ticaret Odası), UTİKAD (Uluslararası Taş. ve Lojistik Hizmet Üretenler Derneği), FİATA (International Fedetaton of Freight Forwarders Associations) Üyesidir.

ÇALIŞMA ŞEKILLERIMIZ

Bizim için önemli olan prensipler dahilinde kaliteli hizmet sunmaktır.

DEPOLAMA HİZMETLERİ

İstanbul Avcılar'de kurulu tesislerimizle, depolama hizmetlei sağlamaktayız. Bu kapsamda...

Detay

KOMPLE TAŞIMACILIK

Kazakistan,Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Afganistan ve Rusya başta...

Detay

PARSİYEL TAŞIMACILIK

DOOR TO DOOR çalışma prensibini benimseyen firmamız, müşterilerimize parsiyel dağıtım hizmeti vermek amacıyla;

Detay

GÜNCEL NAKLİYAT HABERLERİ

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI AMBAR YÜK TAŞIMACILIĞI

İstanbul'dan şehirler arası ambar taşımacılığı hizmeti en uygun nakliye fiyatları İstanbul dışı yüklerin Ambar, Liman, Hava alanları nakliye bölümlerinden alınarak istenilen adres yada bölgelere sevkiyat desteği, İstanbul'dan şehirler arası nakliye çalışmaları yapan sizlere İstanbul'un her bölgesinde nakliye araçları ile lojistik destek sunmaktayız.

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Yıllardır insanların anılarını taşımasına yardımcı oluyoruz. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye işlemleriniz için güvenebileceğiniz çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. Tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için tam kapsamlı taşıma, paketleme ve depolama hizmeti sağlayan ve hiçbir işte ucuza kaçmayan bir evden eve nakliye firması olarak amacımız, yaptığımız tüm işlerde %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır..

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI KAMYON TIR NAKLİYE

İstanbul'dan Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Antalya, Muğla, Eskişehir, Konya, Kayseri, Trabzon, Bolu vs. Türkiye nin her noktasına KAMYON, TIR nakliye hizmetleri verilmiştir. İstanbul'dan şehirler arası açık veya kapalı KAMYON nakliyesi yada TIR nakliyesi için bizi arayabilirsiniz ....

HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİMİZ

Müşterilerimize hizmet vermek amacıyla Uluslararası Nakliye Gümrükleme Depolama hizmetleri vermekteyiz.

JSOFT

PARSİYEL TAŞIMA

Kazakistan,Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Afganistan ve Rusya başta olmak üzere Türkiye'den tüm dünya ülkelerine tüm dünya ülkelerinden Türkiye'ye yapılan ithalat ihracat ve transit taşımacılığı ile Turkseven Nakliyat her zaman size hızlı ve güvenli nakliyat garantisi sunuyor. .

Detay
JSOFT

ŞEHİRLERARASI TİCARİ EŞYA TAŞIMA

Kamyon taşımacılığı hizmetimiz, müşterilerimize istedikleri zaman şehir genelinde veya ülke genelinde yasal yükü taşıma esnekliği ve güvenilirliği sağlama ilkesine dayanmaktadır. Şirket içi deneyimli şoför ekibimiz Müşterilerimize kaliteli hizmet sağlamaya ve lojistik alanında bize destek olan on yılların tecrübesiyle, yükünüzü taşırken göz ardı ettiğimiz hiçbir şey olmadığına inanıyoruz. Yüklemeden boşaltma yerine varıştan başlayarak, taşıma sırasında güvenlik açısından en yüksek standartları koruyarak hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz

Detay
JSOFT
JSOFT

EVDEN EVE NAKLİYE

Türkiye’nin neredeyse bütün gümrüklerinde ihtiyacınız olan gümrük hizmetini verebiliriz, bu konuda en sık yaşanan sıkıntı ziyaretçilerimizin bir gümrük müşavirine danışmadan işlemlerini belirli bir aşamaya getirmeleri ve bu süreçte telafisi zor bazı hatalar yapmaları oluyor. Gümrük müşavirlik hizmetleri kapsamında “danışma”nın mutlaka dış ticaret işlemlerinize başlamadan önce (herhangi bir ödeme yapılmadan, ürünlerin nakliyesini organize edilmeden, ilgili belgeler düzenlenmeden ve benzeri) yapılmasını şiddetle öneriyoruz.

Detay

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİMİZ

Müşteriler ne diyor?

Onları her zaman son derece profesyonel ve güvenilir bulduk ve müşterilerimize yüksek standartlarda hizmet sunmamıza yardımcı olduk. Turkseven Nakliyatt, bizim için değerli bir tedarikçi olmuştur ve olmaya devam etmektedir.

Turkseven Nakliyatt ile uzun yıllardır iş yapıyoruz ve en çok sevdiğim şey Turkseven Nakliyatt'un kadrosu. Ne zaman oranlar alsam, sevkıyattan bir yük talep etsem veya satışla uğraşırsam, herkes her zaman kibar ve ihtiyaçlarımıza cevap verir

1990'ların başlarında ilk yüküm Turkseven Nakliyatt ile yapıldı. Benim için yaptıkları iş nedeniyle Turkseven Nakliyatt ile çalışmaya devam ettim! Kazakistan acentası, sunabilecekleri en iyi navlun ile sürekli olarak beni sarmaya devam etmeyi taahhüt etti. Turkseven Nakliyatt ortaklığımla devam eden başarıları dört gözle bekliyorum.

5500+

MEMNUN MÜŞTERİ

8+

ÖZMAL ARAÇ

3+

ŞEHİRDE OFİS

REFERANSLARIMIZ

JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT

Vizyon Misyon ve Değerlerimiz

Daima en iyisi en yenisi ve en teknolojik olana ulaşmak için ne gerekiyorsa yaptık ve her zaman yaparız.

Vizyonumuz

Turkseven Nakliyatt, lojistik sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir. Şirketimiz, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez. Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir. Biliyoruz ki, inanarak çalışırsak, aşamayacağımız hiçbir engel yok.

Misyonumuz

Turkseven Nakliyatt, lojistik çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür. Gücümüze güç katan ileri teknolojimizi, müşterilerimize kusursuz hizmet anlayışımızla gelişmiş çözümler sunmak için kullanarak, sektörümüzün ilham kaynağı olmaya devam ediyoruz.

Değerlerimiz

Turkseven Nakliyatt Ailesi olarak , Asıl sermayemiz olan çalışanlarımızın eğitim ve gelişiminin sürekliliğini sağlamak. Sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve taahhüt ettiklerimizi belirlenen zamanda yerine getirmek. Bizim için insan her şeyden önce gelir. Birbirimizi daha iyi anlamak, paylaştığımız ortak değerleri korumak ve gerçekleştirmek istediğimiz hedeflere ulaşmak için yine en değerli yapıtaşımız olan insanımızın gücüyle, azimle ilerliyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz..

YETKİ BELGELERİMİZ

Sahip oldugumuz Yetki Belgelerimiz

K1 Yetki belgesi

K1 yetki belgesi sahip olduğu taşıtla yurt içinde nakliye faaliyeti yapan gerçek veya tüzel kişilerin alması gerekli olan belgelerdir. Faaliyet gereği K1 yetki belgesine eklenecek olan tüm araçların kullanım amacı bilgisi ‘ticari yük nakli’ olmalıdır..

Fiata Yetki Belgesi

FIATA, hükümet dışı teşkilat statüsüne sahip olup 150 ülkede yaklaşık 40,000 yük komisyoncusu ve lojistik firmasını temsil etmektedir. FIATA, BM Ekonomik ve Sosyal Konsey’de istişari statüye sahiptir.

K1 yetki belgesi

K1 yetki belgesi sahip olduğu taşıtla yurt içinde nakliye faaliyeti yapan gerçek veya tüzel kişilerin alması gerekli olan belgelerdir. Faaliyet gereği K1 yetki belgesine eklenecek olan tüm araçların kullanım amacı bilgisi ‘ticari yük nakli’ olmalıdır.

Nakliyerehberim Acenta

2002 Den beri Türkiye'nin ilk nakliye sitesi olan www.nakliyerehbeim.com.tr sitesinin %100 güvenli ve gerçek nakliye kuruluşlarına verdiği Kazakistan acenta sertifikasına sahibiz.

HIZLI SERVİS UYGUN FİYAT

Kaliteli Hizmmete ve teknolojiyi kullanmada Bizimle hiç bir kimse yarışamaz.

JSOFT