JSOFT
Avcılar, İstanbul
+90 541 367 3847
Pazartesi- Cuma 09.00 - 18.00

Karayolu Taşımacılığı

JSOFT

Uluslararası Taşımacılık

Kazakistan,Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Afganistan ve Rusya başta olmak üzere Türkiye'den tüm dünya ülkelerine tüm dünya ülkelerinden Türkiye'ye yapılan ithalat ihracat ve transit taşımacılığı ile Turkseven Nakliyat her zaman size hızlı ve güvenli nakliyat garantisi sunuyor. .

Detay
JSOFT

Yurtiçi Taşımacılık

Kamyon taşımacılığı hizmetimiz, müşterilerimize istedikleri zaman şehir genelinde veya ülke genelinde yasal yükü taşıma esnekliği ve güvenilirliği sağlama ilkesine dayanmaktadır. Şirket içi deneyimli şoför ekibimiz Müşterilerimize kaliteli hizmet sağlamaya ve lojistik alanında bize destek olan on yılların tecrübesiyle, yükünüzü taşırken göz ardı ettiğimiz hiçbir şey olmadığına inanıyoruz. Yüklemeden boşaltma yerine varıştan başlayarak, taşıma sırasında güvenlik açısından en yüksek standartları koruyarak hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz

Detay
JSOFT
JSOFT

Komple Karayolu Taşımacılığı

Turkseven Nakliyatt olarak, farklı sektörlere hizmet verebilen araç filomuz ve anlaşmalı çalıştığımız acentelerimiz sayesinde tüm Avrupa ülkeleri ve Türkiye butik arasında karayolu taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Global hizmet ve acente ağımız, operasyonel ve endüstriyel anlamdaki uzmanlığımız ile müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Ana taşıma rotalarımız ve diğer birçok noktaya komple ve parsiyel taşımacılık yapıyoruz. Sipariş yönetimi sistemleri ve operasyon yönetimi sırasında verimlilik sağlarken, müşterilerimize izlenebilirlik, basitleştirilmiş takip ve hizmetler açısından şeffaf bir operasyon süreci sunuyoruz.

Detay
JSOFT

Parsiyel Karayolu Taşımacılığı

Lojistik sektörünün çözümlerinden biri olan parsiyel taşımacılık, anlamı itibariyle herhangi bir ürünün veya malın tümüyle değil, parça olarak taşınması demektir. Bu taşımacılık türünde genel olarak aynı rotada bulunan yol üzerinde birden fazla müşterinin yükü taşınabilmektedir. Özellikle maliyet açısından diğer taşıma türlerine göre daha avantajlı olan bu seçenekte, komple araç kiralama yerine, yükler aynı araca yüklenmektedir. Böylece düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. Maliyet hesaplamalarında, taşınacak olan yükün ölçüsü, adeti ve tonajı gibi etkenler önem kazanır. Lojistik maliyetlerin önemli bir gider kalemi olduğu düşünüldüğünde, parsiyel taşımacılık parça yükü olan şirketler için oldukça avantajlıdır. Özellikle düşük tonaj ve hacime sahip yükler bazı durumlarda yüksek maliyetlere neden olabilmektedir. Parsiyel taşımacılık çözümlerimiz sayesinde parça yüklerinizi Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde taşıyoruz..

Detay
JSOFT
JSOFT