Ofis Taşımacılığında En İyisiyiz

Ofis Taşımacılığı Hizmetleri ile ilgili olarak firmamızdan ücretiz ekspertiz hizmetleri alabilirsiniz. Kurumsal taşımacılık faaliyetlerini iyi bir şekilde organize eden ve yürüten nakliyat firmalarını tercih etmeniz sizler ve şirketiniz adına önemli bir yükün ağırlığından kurtulmanız anlamına gelmektedir. Geçmişten günümüze kadar geçen süre zarfından her zaman kurumsal şirketleri referans kazanmak adına çabaladık. Ve günümüz taşımacılık dünyasında ilk tercih edilen nakliyat şirketi olarak sizlerle çalışmak bizler için yeni referanslar kazanma yolunu açmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Kolileme ve Genel Taşımacılık Şartları

Türkiye’nin taşımacılık alanında en kapsamlı hizmetini sunan şirketimiz, ofis taşımacılığı faaliyetlerinde sigorta, ücretiz ekspertiz, paketleme, yerleştirme, kolileme, temizlik gibi faaliyet gruplarını hızlı ve güvenli bir şekilde sağlamaktayız. Kurumsal şirket politikalarını ve özellikle plazaların yönetim birimlerinin nakliyat şirketlerinden talep ettiği genel evraklara ve şartlara çok iyi bir şekilde hakim olan nakliyat firmalarından biriyiz.

Firmamız taşımacılık faaliyetlerini yürütüğü tüm kurumsal şirketlere taşımacılık süreçleri ile ilgili destekte bulunabilmektedir. Sonuç itibari ile yılların deneyimli nakliyat firması olmamız da siz değerli iş ortaklarımıza önemli ölçüde pozitif katkılar sağlayacaktır. Firmamız her zaman tecrübeye ve kaliteli iş anlayışına önem vererek hareket etmektedir. Ekibimiz ve araç filomuz sizlere 7/24 hizmet verebilecek donanıma ve yeterliliğe sahiptir.

Referanslı Ofis Taşıma Şirketi

Türkiye’nin her yerinden takip edilen, yapmış olduğu hizmetlerde taktir toplayan bir nakliyat firması olmamız bizlere gurur vermektedir. Her sektörde olduğu gibi ofis taşımacılığı sektöründe de firmamız en iyisi olmuştur. Türkseven ailesi olarak müşteri memnuniyetini her zaman parasal değerlerden önce getirmişizdir. Bu konuda birçok projede yer alan şirketimiz sadece özel şirketlere değil, devlet dairelerine de aynı şekilde hizmetler sunmuş bulunmaktadır. Kısacası firmamızın her sektörde referansları olan kurumsal bir ofis taşıma şirketidir. Sizlerde tercih noktasında firmamızdan hizmet ve fiyat teklifi almadan yanlış adımlar atmayın!

Ofis Taşıma hizmetlerinde ücretsiz expertiz yapılıyor mu?

Firmamız kuruluşundan bu yana kurumsal şirketlere ücretsiz ekspertiz hizmetleri vermektedir.

İstanbul içi ofis taşıma fiyatlarında aralıklar ne kadardır?

Fiyatlandırma aralığı ile ilgili yapılacak ücretsiz ekspertiz sonucunda belli olmaktadır.

Ofis taşımacılığında paketleme hizmeti nasıl yapılır?

firmamız paketleme hizmetlerinden en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Bu malzemenin tercihi sizlere kalmıştır.

Ofis Taşımada Sigorta neleri kapsıyor

Firmamız tarafından yapılan kurumsal taşıma sigortalarında tüm ürünlerinizi kapsamaktadır.

Şehirler arası ofis taşımacılığı hizmeti var mı?

Firmamız 2012 yılından beri sizlere şehirler arası ofis taşımacılığı hizmetlerini sunmaktadır.