JSOFT
Avcılar, İstanbul
+90 541 367 3847
Pazartesi- Cuma 09.00 - 18.00

Kurumsal

ŞİRKET PROFİLİ

Türkseven Nakliyat Ambar hizmeti ile Türkiye’nin tüm bölgelerine parça yük, parsiyel taşımacılık konusunda güven veren ambar firmasıdır. Ayrıca Türkseven Nakliyat firmamız her türlü yurt içi ve şehirlerarası taşımayı kaliteli ekipman ve personel ile en güvenilir şekilde taşımaktadır. Nakliyat gibi işlerinizi eşyalar gibi akla gelebilecek her alana taşınırken en uygun fiyat ile taşımacılık yapan ayrıca aranan nitelik öncelikli olarak taşınacak alan ne olursa olsun, eşyaların taşındığı sırada zarar görmesini önlerken, olabilecek sorunlara karşı müşterilerini güvence altına almayı vazife edinmiş bir ambar firmasıdır. Şehirde olduğu gibi şehir dışında da şehir içi taşımacılık deneyimlenebilir ve mesafe ne kadar uzun olursa malların taşınması da o kadar uzun olur. Ambar ve nakliye’ye ek olarak, yükünüzü sahip bir şehirden başka bir şehire mal göndermek mümkündür. Tüm bu durumlarda, güvenle mal taşıyabilecek güvenilir ve ekonomik bir şirketiz.

JSOFT

ÖZMAL ARAÇ FİLOSU

25 adet 2009 ile 2018 model özmal cekiçilerimiz ve kayar perdeli düz tenteli dorselerimiz mevcuttur. Ayrıca bünyemizde kiralık araçlarda yetki belgemize kayıtlıdır.

YETKİ BELGELERİMİZ

Ulaştırma bakanlığı tarafından bellı kapasite ve belli sureler kapsamında dahilinde verilen C2 Yetki Belgesi (Uluslararası ve Yurtiçi Eşya Taşımacılığı)Sahibiz.

ÜYELİKLERİMİZ

Firmamız İTO (İstanbul Ticaret Odası), UTİKAD (Uluslararası Taş. ve Lojistik Hizmet Üretenler Derneği), FİATA (International Fedetaton of Freight Forwarders Associations) Üyesidir.

5500+

MEMNUN MÜŞTERİ

8+

ÖZMAL ARAÇ

3+

ŞEHİRDE OFİS

REFERANSLARIMIZ

JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİMİZ

Müşteriler ne diyor?

Onları her zaman son derece profesyonel ve güvenilir bulduk ve müşterilerimize yüksek standartlarda hizmet sunmamıza yardımcı olduk. Turkseven Nakliyatt, bizim için değerli bir tedarikçi olmuştur ve olmaya devam etmektedir.

Turkseven Nakliyatt ile uzun yıllardır iş yapıyoruz ve en çok sevdiğim şey Turkseven Nakliyatt'un kadrosu. Ne zaman oranlar alsam, sevkıyattan bir yük talep etsem veya satışla uğraşırsam, herkes her zaman kibar ve ihtiyaçlarımıza cevap verir

1990'ların başlarında ilk yüküm Turkseven Nakliyatt ile yapıldı. Benim için yaptıkları iş nedeniyle Turkseven Nakliyatt ile çalışmaya devam ettim! Kazakistan acentası, sunabilecekleri en iyi navlun ile sürekli olarak beni sarmaya devam etmeyi taahhüt etti. Turkseven Nakliyatt ortaklığımla devam eden başarıları dört gözle bekliyorum.

<
JSOFT